HomeHome  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share|

Egyszer volt, hol nem volt (Toby & Gigi)

Caterin Miller
Felső tízezer

Kor : 29

TémanyitásTárgy: Egyszer volt, hol nem volt (Toby & Gigi)
Hétf. Márc. 28, 2016 8:13 pm

A táskámban kotorászok, valahol az alján kell lennie annak a tollnak, amit keresek. Ebbe a füzetbe mindig azzal a szépen, vékonyan fogó tollal szoktam írni, aminek a tintája illatosítva van. Kicsit kényszeres vagyok, már ami a füzeteimet illeti.
- Végre!
Mosolyodom el diadalittasan, s szólalok fel hangosabban a szükségesnél. Nem, mintha lenne itt bárki, akit zavarnék a hangoskodással, de azért azt mégsem szeretném, ha azt hinnék, hogy lóg egy deszkám, amiért magamban beszélek.
Törökülésbe helyezkedem a padon, a táskát elhelyezem az ölemben rendesen, megtámasztom rajta a füzetet, amibe írni akarok, s a könyvet pedig magam mellett nyitom ki.
Nem nagyon tudok koncentrálni, úgy egy órán belül kiderül, hogy ebből nem sok házi feladat írás lesz. Összecsukom a könyvet is és a füzetet is, mindent bevágok a táskába és elindulok hazafelé. Út közben pötyögöm be a Tobynak szánt smsem.
Nem jössz át? Rég néztünk filmet együtt. Pussz: Gigi
Sose szokott olyat csinálni, hogy nem válaszol, szóval most sem gondolnám, hogy valami extraság történik. Teljes nyugalomban dobom át azt az smst, majd hangosan köszönök, amint belépek házunk ajtaján. Azt már rég nem szoktam közölni, kit hívok át, apának is és anyának is teljesen mindegy, s Tobyt egyébként is kedvelik. Bár, ahogy az utóbbi időben viselkedik..

//Csak egy kis felvezetés, hogy ne in medias res csapjunk a lecsóba. Remélem nem baj így. Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin

Admin : Admin
Kor : 167
Avataron : Mr. Madden | McKidd | Ulliel | Wood

TémanyitásTárgy: Re: Egyszer volt, hol nem volt (Toby & Gigi)
Hétf. Május 09, 2016 8:29 pm

játék vége

Vissza az elejére Go down
Egyszer volt, hol nem volt (Toby & Gigi)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal