HomeHome  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share|

Telekommunikáció (Sigmund)

Admin
Admin

Admin : Admin
Kor : 167
Avataron : Mr. Madden | McKidd | Ulliel | Wood

TémanyitásTárgy: Telekommunikáció (Sigmund)
Csüt. Ápr. 07, 2016 12:47 am

Telefon, sms, csipogó, e-mail (közösségi oldalak messengereit nem használja)
Vissza az elejére Go down
Sigmund Gallagher Mallors
Egészségügy

Kor : 42

TémanyitásTárgy: Re: Telekommunikáció (Sigmund)
Csüt. Ápr. 07, 2016 12:53 am

Text message to Tristan:
A lányom gyűlöl. Vettem egy üveg bort.

Az öcsém tudni fogja, hogy mekkora súlya van mindkét mondatnak. Nem akarom terhelni, nem akarom elhívni, de segélykiáltás ez. Hiszen ha egyszer kinyitom azt a bort, onnan nem lesz visszaút.. Pedig Sadie születése - vagyis amióta tudtam, hogy apa leszek - óta nem ittam egyetlen kortyot se. Az előtte levő éveket pedig csak a család ismeri. Na meg az elvonón megnyitott kartonjaim. Valahol papíralapon.

Drive until you lose the road

Or break with the ones you've followed
Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Kor : 33

Csüt. Ápr. 07, 2016 1:14 am

Text message to Sigmund:

A lófaszt gyűlöl, ha megiszod, megverlek.

Ps. Nem viccelek. Várj meg, fél óra és ott vagyok.

Tényleg komolyan gondolom, ha megteszi a szart is kiverem belőle és nagyon remélem, hogy nem fog idáig fajulni a dolog, mert aligha segítene rajta az most.
Kocsiba vágom magam és, mint az őrült, hajtok a lakása felé, bízva abban, hogy fél órányi akaratereje van még… valahol...

Egészségügy

Csüt. Ápr. 07, 2016 6:20 am

Text message to Tristan:
Anyánál vagyok, nincs itthon. Ne haragudj.

Ülök a konyhaasztalnál és csak bámulom az üveget. Üres tekintetemből senki nem tudna kiolvasni semmit sem, de nincs is senki, aki megtehetné. Anya elutazott. Nem róhatom fel neki, hogy nem várta mindennap malmozva azt az időt, amikorra az idősebbik fia összeomlik, de valahol mégis megteszem. Elfáradtam. Belefáradtam abba, hogy nem tudok Sadien segíteni, hogy rémes apja vagyok, épp annyira, amennyire borzalmas férj is voltam. Janeről pedig ne is beszéljünk.
A dugóhúzót forgatom kezemben, leteszem, felveszem, majd újra leteszem. Az üveget a nyakánál fogva emelem közelebb magamhoz, rákészülök a kinyitásra, de hirtelen támadt önundorom megakaszt. Lendülettel hajítom el, a konyhaszekrényt éri, ott törik ripityára. A kövezetet vörösre festi a szétloccsant nedű.
- A rohadt életbe! - üvöltöm el magam magányomban. Ököllel sózok az asztallapba, mit sem törődve azzal ez mennyire fáj, hisz volt benne erő. Fel kéne takarítani. Haza kéne menni. De egyszerűen képtelen vagyok megmozdulni. Csak állok az asztallapra támaszkodva, s életemben talán harmadszor érzem azt: nem megy. Így nem megy tovább.
A tehetetlenség felemészt.
Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Vas. Ápr. 17, 2016 3:42 pm

Text message to Sigmund:

KISLÁNY!!! :DDD

Nem kommentálom, nem írok semmi más egyebet, csak elküldöm az smst és olyan vigyorral a képemen, ami, ha nem lennének a füleim a helyén, egészen biztosan körbe szaladna a fejemen, folytatom tovább a napomat.

Egészségügy

Vas. Ápr. 17, 2016 5:13 pm

sms to Tristan
Örülök nektek! Rose tudja már? Ha igen, mit szólt?

Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Vas. Ápr. 17, 2016 5:54 pm

Köszi! Neki majd Angie mondja el.

Egészségügy

Vas. Ápr. 17, 2016 6:46 pm

sms to Tristan
Vettem, dolgozol. Hozok neked kávét, ünnepelünk. (; Hamarosan én is felveszem a műszakom.

Egészségügy

Hétf. Jún. 05, 2017 4:16 pm

Valamikor májusban a zuhanyzás után, de még a többi előtt xD

sms to Nyssa
Nevadában lesz egy konferencia június 1. és 3. között. Eljössz velem? A női egészség a téma, s vendégelőadó vagyok, mint baleseti sebész egy pszichiáter oldalán. Ötcsillagos ellátás, három nap fizetett szabi. Ez lenne a te reszortod. Bevállalod?

Nyssa Kaianae-Plyseckaja
Egészségügy

Hétf. Jún. 05, 2017 9:14 pm

~Át kéne váltanom ujjlenyomat érzékelésre - ez az első gondolatom, miközben két igencsak szennyezett kesztyű mellett hagyom, hogy a gyakornokom nyissa meg a telefonomon az új sms-t. Mázli, hogy annyi esze van, hangosan ne olvassa fel. Ez igencsak célratörő a dokitól. Ki gondolta volna?
"Miért ne? Szívesen tanulok új trükköket Wink " - írom gyorsan vissza, majd alig fél perccel később egy második sms is megy utána: "Majd hívlak a részletek miatt" - a munkámat tekintve az épp félig vagyok valamiben nem az a befejezés, ami annyira vágykeltőre sikerülne, így inkább elharapom...

Egészségügy

Hétf. Jún. 05, 2017 9:38 pm

sms to Nyssa

Nehezen menne nem félreérteni a trükkök kifejezést az előzmények tükrében. Azt hiszem az egészségesnél többet gondolok olyasmire, amire nem lenne szabad. Hiszen emlékszem arra, hogy mit mondott. Emlékszem, csak épp nem vagyok hajlandó tudomásul venni.

Ó, abban bizonyára nem lesz hiány! (; Műtétem lesz, éjfél előtt nem végzek. De ügyelek, szóval várom a hívásodat, ha még akkor is alkalmas lesz számodra.

A válaszom pont olyan, amilyen az volt, amit ő írt. Visszasüllyesztem a köpenyem zsebébe a lenémított telefont, s látszólag újra elmerülök a kórlapolvasásban. Röhejesen fiatalnak érzem magam, de legalább az idült vigyorgásra nem vetemedem. Volt időm gyakorolni az önfegyelmet és a fapofát.

Nyssa Kaianae-Plyseckaja
Egészségügy

Hétf. Jún. 05, 2017 9:48 pm

Műtétje lesz? Akkor hagynom kéne, hogy menjen és mentsen életeket. Vagy vágjon ki vakbeleket, egy trauma sebésznél ezt nehéz megmondani, ha nem siet a dologgal. És tudom, hogy nem most kellene őt hergelnem, de nem bírom ki, hogy egy újabb választ ne adjak neki.
"Oké, éjjeli telefonszex elmentve a programba " - küldöm el gyorsan, mielőtt még meggondolnám magamat, majd gyorsan messzebb pakolom a telefont, nehogy rátegyek még egy lapáttal. Egy kedves barátomat idézve, félig mereven műteni szar ügy...

Egészségügy

Hétf. Jún. 05, 2017 10:13 pm

sms to Nyssa

Még jó, hogy hosszú műtétek előtt nem szoktam közvetlenül semmiféle italt fogyasztani. A hidratálás nagyon fontos, de ha előre be van ütemezve egy műtét, akkor nem engedem meg magamnak azt a gikszerlehetőséget, hogy esetleg ki kelljen mennem közben, mert hív a természet. Ezért hát nem eshet meg, hogy félrenyelek és sürgősségi kocsit kell hozzám hívni a trauma folyosóján. Nem semmi ez a nő, az már biztos! Talán túl nagy falat is nekem, figyelembe véve az eddigi "kalandjaimat" (kincs, ami nincs. Amikor fiatal voltam, inkább ittam, mint csajoztam, később meg megnősültem és apa lettem, meg sztahanovista, szóval.. újraélem kihagyott fiatalságomat épp).
Az smst elküldöm, s ezennel a telefont elviszem az irodába, hogy ott hagyjam, bezárva. Az kéne még, hogy bárki rálásson, amikor felviláglik a kijelzőn az esetleges újabb üzenet. Magamat is megleptem a reakciómmal, de ahogy mondani szokás.. a kocka el van vetve. Nem is kicsit, ami azt illeti.

Nem nőttük azt már ki? Minek a telefon, hogyha át is jöhetsz? Sarah az anyjánál tölti az éjszakát a címemet meg amúgy is tudod.

Nyssa Kaianae-Plyseckaja
Egészségügy

Hétf. Jún. 05, 2017 10:53 pm

Jó két órával és másfél testtel később jutok el addig újra, hogy rá merjek nézni a telefonomra és végig merjem olvasni Sig válaszát. Persze csak annyit ér el vele, hogy felvonom a szemöldökömet. Azt hiszem, még mindig megvan a beosztása, és pontosan tudom mikor végez az ügyelettel. Az az időpont nekem nem jó.
"Reggel korán kell kezdenem, előtte nem megy. De vigaszdíjat kapsz..." - majd a telefonomat selfie funkcióra kapcsolom és úgy állítom be, hogy pont az arcom ne látszódjon a képen, de a dekoltázsomról és az azt beburkoló vörös csipkéről igen jó elképzelései lehessenek. És tizenkilencre lapot húzok, mert egy második kép is megy az első után, amelyen két keresztbe tett láb látható, egy fekete szoknya kissé combközépg felcsúszott alja, valamint két nagyon is vörös tűsarkú. Azt hiszem, könnyű kitalálni, mi illik még színben ezekhez...

Egészségügy

Hétf. Jún. 05, 2017 11:17 pm

sms to Nyssa

Szép - és kétségbeesetten gyerekes - próbálkozás volt a terelés. Mindez kevésbé lett volna sikertelen tán akkor, hogyha nem előtte írom meg, hogy ügyeletes leszek. Sebaj, akinek fiatalon nem ment hülyét csinálni magából,
az meglett férfiként tegye. Szép világ ez. De legalább a műtét sikerült és szerencsére jó sok papírmunkám van, amik miatt órákig az irodában kell töltsem az időm hajnalban. Így van időm megemészteni - egyebek között azt is - a képüzeneteit. A válaszommal rá nagyon sietek, nehogy még a végén a tétovázásom vérszemed adjon neki. Meg egyébként is. Elég ezt egyszer megnézni ez alatt a műszak alatt.

A konferencia szórólapját elküldöm majd e-mailben. Aludj jól, Nyssa! Később majd még egyeztetünk.

//Köszönöm ezt a szösszenetet is Nevadában találkozunk Wink//

Pár nappal a Nyssás smsezés után.

sms to Tristan

Bassza meg. Azt hiszem nagyon forró lángba nyúltam. Lefeküdtem Nyssával. És meghívtam magammal a nevadai orvoskonferenciára. Eljön.

Tudja, hogy Nyssa milyen s azt is tudja, hogy én milyen vagyok. Gondolom nem kell részleteznem neki, hogy ez milyen problémákat vet fel az igencsak törékeny és hadilábon álló érzelmi világomban, melynek érdességét egyszerre örököltem apánktól, s a gyengeségét anyánktól. A válás után pont nem ilyen "kapcsolatba" kellett volna kezdenem. És ha nem az öcsémnek, akkor kinek mondanám el ilyen rejtett módon a félelmeimet?

Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Csüt. Jún. 29, 2017 9:47 pm

Első körben rohadt magasra szalad mindkét szemöldököm a fejemen az smst olvasva, másodkörben pedig a röhögés fogott el, de nagyon. Pontosabban csak szolidan, mert a kisasszony nem rég aludt el cirka másfél óra ringatás után és eszemben sincs felzavarni és elölről kezdeni az egész procedúrát..

sms to big bro

Amondó vagyok, jobb, hogy nincs még egy fivérünk.. de, hogy érezd a törődést, veszek neked hőálló kesztyűket vagy mi a neve annak. Vagy kötényt.  Laughing
Érezzétek jól magatokat, aztán csak óvatosan, Rosenak mi se terveztük a kistesót.

Széles vigyorral a fejemen nyomok a küldés gombra.

Egészségügy

Csüt. Jún. 29, 2017 9:56 pm

Elolvasva az üzenetet először se szívni, se köpni, se nyelni nem tudok. A szemeimet olyan ütemben forgatom, hogy szinte elszédülök tőle. De persze a végére belőlem is kiszakad a röhögés. Eléggé képtelen a helyzet is, meg az is, hogy egyáltalán ezzel letámadtam az öcsémet.

sms to Tristan

Kapd be, kisöcsi!

Nem használok emoticonokat, nem az én világom. De ide elkélne egy nyelvöltögetős smiley azért.

Egyébként csak a miheztartás kedvéért.. mégis hány orvos mondhatja el azt magáról az ismeretségi körünkben, amire úgy sejtem, hogy céloztál az előbb?

Nem tudom, hogy tényleg érdekel-e, de most mit legyenek itt tabuk? Testvérek vagyunk. Ki előtt égessem magam, ha nem Tristan előtt?

Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Csüt. Jún. 29, 2017 10:05 pm

sms to big bro

Ezt inkább Nyssára hagyom, tudod, hogy lusta disznó vagyok.
Sosem gondoltam bele, de azt hiszem ebből a szemszögből Ő van nyerő helyzetben. Vagy a nyeregben... Élvezd ki!

Még mindig vigyorogva rázom meg az üstököm röviden. Egyébiránt meg örülök nekik. Az a lényeg, hogy nekik jó legyen, aminek jónak kell lennie.

Egészségügy

Csüt. Jún. 29, 2017 10:09 pm

sms to Tristan

Ez azért baromira megnyugtató. Mindenesetre kösz és bocs. Hogy vagytok, amúgy?

Erről is a volt feleségem tehet. Ha nem válunk el, nem is keveredek ilyen hülye helyzetbe. Bah.. na mindegy, bunkó nem akarok lenni, s magam cinkelni se tovább, szóval inkább a könnyed smscsevegés útjára tévedek a vége felé.

Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Csüt. Jún. 29, 2017 10:14 pm

sms to big bro

Nincs miért megbocsássak.
Még nem mondtam el Angienek, a hétvégén tervezem. Megkaptam a papírokat, szeptemberrel kezdődne az első kiküldetés.

Egészségügy

Csüt. Jún. 29, 2017 10:28 pm

sms to Tristan

És mi a végleges, papír szerinti időtartama? Majd azért referálj, hogy mit döntöttetek végül. Én drukkolok.

Hogy minek is drukkolok, azt nem tudom magam sem. Nem szeretném, hogyha baja esne, ha bajba keverné magát odaát. De azt sem szeretném, ha örökké bánnia kellene azt, hogy kihagyta ezt a lehetőséget. A se lebeszélés, se rábeszélés taktikáját alkalmazom. A legjobbakban reménykedem, még ha nem is tudom mi volna az.

Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Kedd Júl. 04, 2017 10:07 pm

sms to big bro

Hat hónap. Plusz még előtte hat hét felkészítés. A hatos szám bűvölete, úgy látszik. Kösz és mindenképpen fogok referálni!
Érezd jól magad a konferencián. Ha hazaértél, fussunk össze valamikor!

Sponsored content

Telekommunikáció (Sigmund)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal