HomeHome  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTéma: Kapcsolatkereső   Pént. Márc. 11, 2016 4:01 pm
Admin
Admin - Adminisztrátor

Kor : 167

kapcsolatkereső

Ebben a topicban lehetőséged van bármiféle kapcsolat keresésére a karaktered életébe. Van egy jó ötleted, de nem akarsz rá külön karaktert hirdetni? Szeretnél már az előtörténeteddel kapcsolódni az oldallakókhoz? Kíváncsi vagy kinek hiányoznál az életéből? Az alábbi kódot kitöltve dobd be magad ide, s meglátjuk, mi lesz. Csak vigyázz, nehogy nagyon megterheljen az érkező üzenetrengeteg. ^.-

Colors of Seattle

Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=im fell english sc' rel='stylesheet' type='text/css'>
<div style="width: 400px; background-color: #101721; border-top: #060914 double; border-right: #060914 double; border-left: #060914 double; border-bottom: #060914 double; text-align: justify; border-radius: 2px; padding: 20px; color: #D1D4A1; text-shadow: 1px 1px 1px #000;">
<div style="width: 405px; margin-top: -5px; margin-left: -10px; padding-top: 5px; padding-bottom: 10px; padding-left: 5px; padding-right: 5px; background-color: #060914; border-top: #101721 double; border-right: #101721 double; border-left: #101721 double; border-bottom: #101721 double;"><div style="font-family:'im fell english sc'; margin-top: 3px; cursive; color: #016d7d; text-shadow: 1px 1px 1px maroon; font-variant: small-caps; font-size: 30px;  opacity:0.7;"><center>keresek / kínálok</div></div>
<div style="float: center; text-align: justify; width: 390px; margin-top: -10px; padding: 5px;">
Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg.Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg. Ide jön a szöveg.</div>
<div style="margin-top: 3px; margin-left: -3px; width: 390px; padding: 5px; background-color: #060914; border-top: #101721 double; border-right: #101721 double; border-left: #101721 double; border-bottom: #101721 double;"><div style="font-family:'im fell english sc'; cursive; color: #016d7d; text-shadow: 1px 1px 1px maroon; font-variant: small-caps; line-height: 1; font-size: 15px;  opacity:0.7;"><center> <i>Colors of Seattle</i></div></div></div></center>
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Csüt. Aug. 11, 2016 12:30 am
Eva C. Sterling
Hadügy - Katonaság

Kor : 30

Keresek / Kínálok

Kínálom a karakteremet mindenféle ismeretségre, az ET-je elég sok mindenre hagy lehetőséget.
Alapvetően egy meglehetősen kemény jellem, de mivel egyben remek színész is, így nem kell szükségszerűen ilyennek ismerned. 18 éves kora előtti időről nem beszél, sem a családjáról, és általában személyes témákról sem... viszont ezt elfedi ügyes, a kommunikáció látszatát fenntartó csevegéssel, illetve odaadó hallgatóság Very Happy
Lehetsz barát, ellenség; eshettél áldozatul rosszkedvemnek változatos módokon vagy megajándékozhattalak egy kocsival jobb napomon; támogathatom a tanulmányaid mecénási szeszélyből egy félév idejére, netán utálhatlak első látásra látszólag ok nélkül; lehetsz idős vagy fiatal, férfi vagy nő (és ezek variáció is Very Happy) - a lényeg, hogy jót játsszunk majd Smile

Btw volt egy öcsém is, akivel tizennyolc éves korom óta nem beszéltünk. Ha valakinek lenne kedve egy titkokkal és kimondatlan sérelmekkel és effélékkel terhelt családi kapcsolathoz... Smile

A hozzászólást Eva C. Sterling összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 19, 2016 12:13 pm-kor.
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Szer. Szept. 21, 2016 1:16 pm
Bradley McShane
Média - Film

Keresek

Sziasztok!

Keresnék egy hölgyet, aki filmgyártáshoz és/vagy színházhoz köthető munkát végez, hosszabb távú játék, kapcsolat reményében. Ha lehetek telhetetlen, még izgalmasabb lenne, ha nem kifejezetten színésznő lenne az illető. A részleteket megbeszéljük pm-ben. Vannak ötleteim. Wink
Ha esetleg valakinek új karakterhez támadna kedve, az sem kizárt, sőt! - csak nem akartam egyből keresett karakterrel indítani.

Illetve egyéb szakmán belüli kapcsolódásokra is nyitott lennék. Smile

A hozzászólást Bradley McShane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 22, 2016 12:18 am-kor.
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Pént. Szept. 23, 2016 12:08 am
Felix Hunt
Egészségügy - Orvos

Kor : 32

Keresek

Elsősorban ismerősöket és esetleges barátokat keresek.
Nem vagyok könnyű eset, viszont szükségem lenne valakire, akinek volna kedve kirángatni a lehető legmélyebb trutyiból, amiben benne vagyok, de úgy, hogy közben nem akar sem erőszakos, sem pedig tolakodó lenni és/vagy totálisan megváltoztatni. Rolling Eyes
Más típusú kapcsolatra is nyitott vagyok, ha érdeklek valakit, csak egy pm az ára. Smile
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Hétf. Jan. 09, 2017 5:53 pm
Deressie J. Wattson
Polgárság

Kor : 39

Keresek

Sziasztok Smile
a következő embereket keresem:
- 1 barát/nő a múltból, akivel hat évvel ezelőttig elválaszthatatlanok voltunk, de aztán én szó nélkül leléptem.
- régi munkatárs
- és egy pasi, akinek sok türelme van, és akivel majd idővel egymásra tudunk hangolódni. segíteni kigyógyulni az alkoholproblémákból és a depresszióból.
ha valakinek van kedve kapcsolatot kiépíteni velem, akkor szintén megtalálható vagyok pm-ben Smile
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Szer. Jan. 11, 2017 7:21 pm
Audrey Diantha Lott
Törvényen kívüli - Hacker

Kor : 23

Keresek

- Kétségbeesetten keresek egy fő legjobb barátnő jelöltet, akinek elsírhatom legnagyobb bánatom, beavathatom a felettébb mocskos, szégyellnivaló kis titkomban. Olyat, aki bármit is hall, tud meg velem kapcsolatban, nem pártol el tőlem. Mert ezt teszik az igazi barátnők, tűzön-vízen át kitartanak egymás mellett.

- Ugyanitt búfelejtésre egy kósza jövőbeli kalandnak is kiadó hely, semmi komolyat nem akarok, csak levezetni a feszültséget.  

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Hétf. Jan. 16, 2017 8:23 pm
Brysen Crew
Igazságügy - Egyéb

Kor : 27

Keresek

– Legjobb barátot, aki akár mostohatestvér is lehet. Nem nem számít, de a kora megközelítőleg 27 legyen. Ő az, aki mindent tud, ami valaha Bry életében történt. Ismeri a múltját, a jelenét és a jövőjébe is elsőként tekinthet be.
– Azt az igazságügyben dolgozót, aki segített neki álláshoz jutni és azóta is egyengeti az útját.

Természetesen egyik kapcsolatot se tervezem egyszerűnek, mindegyikbe belefér bármilyen csavar, nehézség, izgalom.
Ezen kívül bármi egyébre is nyitott vagyok, ha régi karakterként új szálat szeretnél, vagy ha új karakterként nem szeretnél teljesen egyedül kezdeni az oldalon. Smile
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Csüt. Feb. 09, 2017 2:11 pm
Xavier Benson
Szolgáltatás - Vendéglátás

Keresek

Sziasztok!

Annak érdekében, hogy ne csak toporogjak egyhelyben a karakteremmel, két fontos személy hiányzik az életéből. Mindkettőjüknek hosszú játéklehetőséget és kitartást ígérek a részemről, villámtempót viszont nem tudok garantálni.

Az egyik keresett személy egy rendőr. Elsősorban olyan gyilkosságis, aki négy évvel ezelőtt is a kötelék tagja volt, vagy valamilyen más módon hozzáfért az anyagokhoz. Természetesen jöhet más csoport tagja is, majd bemagyarázzuk valahogy, hogy miért tud ennyi mindent. A részletek pm–ben érkeznek majd.
– A másik pedig egy utáló, de nem ám olyan tépjük egymás haját, rázzuk az öklünk és veszekszünk féle, hanem olyan, aki ölni is hajlandó azért, hogy börtönben lássa a karakteremet. A gyűlölet okára vannak ötleteim, de nem ragaszkodok egyikhez se, úgyhogy majd közösen eldöntjük, melyik legyen.(Ide egyébként egy csodálóféle is belefér, ha valakinek ez szimpatikusabb vagy ez illik jobban a karakteréhez.)

Egyik karakter korát, nemét se szeretném megszabni, utóbbinak a csoportját se, illetve lehetnek régi motorosok vagy frissen beregisztráltak is.
Reményeim szerint mindkettő egy izgalmas kis pluszt nyújt majd a jelentkezőknek.
Ezeken kívül természetesen bármilyen ötlet, karakter irányába nyitott vagyok, keressetek bátran.

Köszönöm, hogy végigolvastad! Smile

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Csüt. Máj. 04, 2017 11:29 pm
Alma Northwood
Új regisztrált

Kor : 35

rendőr kapcsolatok

Sziasztok!

A rendőrfőnök helyettesi posztért szállok ringbe, ha minden jól megy és ennek okán keresek minden olyan kapcsolatot, aki kötődhet munka révén hozzám (vagy én hozzá). Very Happy
Tényleg mindenféle munkakapcsolatnak örülnék, szóval, akit érdekelhet esetleg a személyem és beosztásom, attól lelkesen várok pmet.  
Előre is köszönöm!

Colors of Seattle
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Hétf. Máj. 08, 2017 2:43 pm
Nathaniel Jones
Igazságügy - Ügynök

Kor : 39

keresek / kínálok

Hello! Keresek jelen és jövőbeli kapcsolatokat a karakterem számára. Mivel Nath csak a múlt hónapban döntött Seattle-be költözés mellett, előtte két évig Atlantában élt, korábban pedig ki sem mozdult az Egyesült királyságból, hosszú, nagy múltú barátokra nem látok esélyt. De szívesen vennék új barátokat, egyet-kettőt, lehetőleg hasonló korú férfi karakter képében.
Keresek továbbá az életébe munka folyamán kapcsolódó embereket, egészen pontosan egy darab rendőrt, aki egyben területi összekötő az FBI és a SPD (Seattle Police Department) körei között. Lehet már régi róka a feladatkörben, valaki, akit külön most rendeltek ki, hogy egy bizonyos (lánykereskedelem) témában segítse a munkát vagy olyasvalaki is, akivel már korábban telefonon és e-mailben kapcsolatban álltam, amikor Atlantából a szálak ebbe a városba vezettek. Itt nincs elvárás nemre és korra való tekintetben.

Magánéleti szempontból szükségem lenne továbbá egy vagy két darab fiatal hölgyre, akik tudnak vállalni délutánonként és este gyerekfelvigyázást egy másfél éves kislánynál. Leginkább egyetemistákra gondoltam, akiknek jól jön az extra pénz és akár tanulhatnak is mellette, de mindenki más is megfelel, aki elmúlt már tizennyolc és nem veszi zokon, hogy egy FBI ügynök apa valószínűleg le fogja ellenőrizni az előéletét, mielőtt munkába állna. Férfiakról itt szó sem lehet!
És még egy ötlet, ha már a gyerek szóba került: a jövőre való tekintettel szívesen fogadnék egy gyermek orvost is az ismerősök között. Apuka túlféltő jelleme mellett itt sem akarok hallani gyakornokról, csak végzett, diplomás, szakvizsgás személy jöhet szóba. Egyéb megkötés nincs...

Ezek azok a személyek, akikre hirtelen gondolom, hogy szükségem lehet, de akinek van további ötlete kapcsolatokra, nyugodtan írjon pm-et és megbeszéljük. Bárkinek bármelyik szerep megtetszik, vagy szeretne többet tudni róla, szintén üzenetben elérhet, de kérem, ezt jelezze oldal chaten is, mert naponta többször lesek fel az oldalra belépés nélkül és ott azonnal kiszúrom az értesítést. Hajrá!

Colors of Seattle

A hozzászólást Nathaniel Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Máj. 27, 2017 12:12 pm-kor.
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Kedd. Máj. 09, 2017 9:47 am
Marion Miller
Média - Film

Kor : 27

keresek

1 fő nagyon jó barátnőt:
- Amennyiben már ismerjük egymást, úgy évek óta barátnők vagyunk, és elég gyakran összefutunk, megbeszélhetünk közös kis szokásokat, kedvenc helyet, ahol mondjuk minden héten biztosan találkozunk egyszer, szóval mindenképpen olyan embert keresek, akinek hiányzik az életéből egy jó kis csajos páros.
- Nem zárkózom el a frissen kialakuló ismeretség elől sem, de ebben az esetben tartsa szem előtt az illető, hogy mindenképp pozitív baráti kapcsolatot szeretnék kiépíteni. <3
(Ha leányzó nem akad, jöhet pasi is, de mindenképpen olyat szeretnék mindkét esetben, aki azért tud kicsit aktívabb lenni, heti 1-2 reag férjen bele. ^^   )

Megvagyok, köszönöm.
Ugyanitt, ha bárkinek bármi ötlete van szerény szőkeségemmel kapcsolatban, bátran kopogjon. ^^

Colors of Seattle

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Hétf. Máj. 15, 2017 8:41 pm
Emma M. Severide
Új regisztrált

Kor : 33

keresek / kínálok

Keresnék egy nagyon jó barátnőt, akivel nagyon sok éve ismerjük már egymást, bár történt egy vita kettőnk között két-három éve, amiért eltávolodtunk egymástól, akárcsak a tűz meg a víz... Ám, visszasodródunk egymás életébe, felkavarhatnánk egymás lelkét a maga kis viszálykodó, mégis rokonszenves hevében. Hamarosan szeretném, ha ismét nagyon jó barátnők lennénk, épp úgy, mint régen!
Felkínálnék egy másik lehetőséget a kapcsolatépítésre: mivel Joël doki asszisztense vagyok, tehát az egészségügyben dolgozom, így nem kevés embert ismerek, köztük orvosokat, ápolókat, de rendőröket is, ahogyan nagyon sok mindenkit. Nyilvánvaló, hogy én egy kedves, segítőkész nő vagyok, így bárki bármivel hozzám fordulhat, a legkényesebb témáktól kezdve a szerencsétlen társkeresésen át a gyerektémáig vagy csak egy sima beszélgetésig. Razz
Második (vagy harmadik?!) kapcsolat... Nyitott vagyok bármire, kivéve szerelembe esős dologban, hiszen férjnél vagyok. Lehetünk heti egyszeri összeröffenős haverok, járhatunk együtt zumbára (hehe) vagy karatézni, de a lényeg az, hogy menő dolgot csináljunk együtt. Cool

Ha valakit érdekel bármelyik, az dobjon meg PM-mel! Wink

Colors of Seattle
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Kedd. Máj. 16, 2017 2:23 pm
Stella Lane
Média - Vizuális kultúra

Kor : 25

keresek / kínálok

A személyek akiket keresek:
- az exem, akivel 1-2 éve szakítottunk. A kapcsolatunk eleinte nagyon jó volt, ám egy idő után már nem tudtad elfogadni a munkámat. Nem tudtad elviselni, hogy más férfiak is megbámuljanak és úgy nézzenek rám. Partikra, bulikra jártam, keveset voltam otthon. Te talán jobban szerettél mint én téged. Sokat veszekedtünk ezután. Én hozzád vágtam, hogy a népszerűségem miatt vagy velem, te meg, hogy  nem szeretsz. Nyilván fellángolásból.  Azóta nem láttuk egymást. Most megkerestél, hogy visszaszerezz, mert még mindig szeretsz. Ám nem számoltál egy új baráttal. De te nem adsz egykönnyen. Vagy esetleg az is lehet, hogy más miatt váltunk el.
- a másik akit keresek az új szerelem jelöltem. Lehetsz a fotósom vagy egy régi ismerős, esetleg valami más. Próbálkozol már régóta nálam, első perctől kedvelsz és odavagy értem. Megakarsz hódítani ezért is, meg azért is hogy henceghess a barátaidnak. Azt hiszed te minden nőt megkaparintasz és leveszel a lábáról. Kicsit talán én is kezdenélek megkedvelni. De közbejön az exem, de nem engedsz.
- és keresnék egy nagyon jó barátnőt is. Régóta ismerhetjük egymást. Sokat szoktunk beszélgetni, együtt járunk el partikra. Az is meglehet kissé irigy vagy rám. Tetszhet is az új barátom ezért rá akarsz beszélni, hogy menjek vissza az exemhez. De én nem veszem észre, hogy ez a helyzet.
Ha bármelyik ötletem érdekel. Jelentkezz PÜ-ben.

Colors of Seattle

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Hétf. Máj. 29, 2017 10:44 pm
Liberty Chevalier
Új regisztrált

Kor : 25

keresek / kínálok

Nincs konkrét kikötésem, csak nem szeretnék magányosan belevágni a dolgokba. Így bárki olyan jelentkezését várom, aki vállalná, hogy lesz a barátom, ellenségem, munkatársam, kávézó partnerem, vagy amire csak vágyik. Nem harapok, bátran meg lehet dobni egy pm-el

Colors of Seattle

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Kedd. Máj. 30, 2017 8:38 pm
Delilah Matthews
Oktatás - Hallgató

Kor : 24

keresek / kínálok

Sziasztok I love you

Így első körben mivel még nem léptem a játéktérre szeretnék kapcsolatokat építeni. Két szálnál többel nem indítanék, hogy legyen elég kapacitásom a játékokra, és aktívan kibontakoztathassam szerény személyemet.

1., Mivel nem szeretem az ismerkedős játékokat, hacsak nem extravagáns a helyzet, mert akkor kivételt tennék természetesen, örülnék egy barátnak a múltból. A nem és a kor nem számít, biztosan találunk kapcsolódási pontot, csak legyen, aki ismer valamennyire, és kiönthessem neki a szívem kis bajait a jelenben, avagy közelebb kerülve megosszam vele a féltett titkomat.

2., Ez már nincs semmihez sem kötve, de örülnék egyetemista hallgatónak, cukrásznak, kávézósnak, médiásnak, és még sorolhatnám, mert annyi a nagyszerű karakter az oldalon, hogy szerintem plotolni bőven van lehetőség, csak egy kis fantázia kell hozzá. :3

Elérhető vagyok, mindennek csak egy postagalamb az ára, ha felkeltettem az érdeklődésedet

Colors of Seattle
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Hétf. Jún. 05, 2017 7:00 pm
Alec Barlow
Új regisztrált

Kor : 31

Üdv!

Özvegy apuka megosztaná  
Első körben bármiféle kapcsolatra nyitott vagyok, amit tudni kell rólam, hogy egy négy éves kislánnyal maradtam egyedül, és küzdök az elemekkel nap mint nap.
Emellett gimis tesi tanár vagyok főállásban, akár kollégákkal, akár diákokkal szívesen veszem fel a kapcsolatot. Másodállásomat tekintve hajmeresztő magasságokban lengedezek, szóval előfordulhat, hogy láttál már az irodád ablakából, ha ilyen vonalon fantáziadúsabb elindulni.  
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Hétf. Jún. 19, 2017 7:17 pm
Analysse Bloom
Média - Film

Kor : 18

Kínálok

Sziasztok!  
Mivel alapvetően kapcsolatpárti vagyok, ezért inkább ide írok mint a játékostárs keresőbe (ugyanis lehetőség szerint több játékra keresnék vállalkozó szellemű egyént). Ahogyan azt jeleztem volt korábban a nyaram egy kissé zűrös, de ettől még szívesen játszom amikor időm és a lehetőségeim engedik. Ősztől pedig várhatóan nem csupán a belépésemmel tudom majd gazdagítani az oldal lakóinak palettáját.
Kapcsolatok terén sok dologra nyitott vagyok alapvetően. Egyedül a legjobb barátnő kategória foglalt, hiszen Heidi-t nem szeretném lecserélni e tekintetben.
A karakterem kissé befelé forduló, de alapjaiban nagyon kedves és szolíd kis hölgyemény, aki az utóbbi időkben az őt ért attrocitást követően (egy rajongója megerőszakolta egy szórakozó helyen) befelé fordulóbb lett, de ettől még remek hallgatóság.
A sorozata révén amelyben már évek óta játszik, valamint a mellette végzett modellkedés kapcsán ismert is egyben.
Jelen pillanatban nem sziporkázom az ötletekben, de ha valakinek valamilyen módon bármilyen formában beleférek az életébe az keressen nyugodtan üzenetben. Akár régi, akár új karakter. És lehet ki tudunk találni valamit. A magam részéről második kapcsolatként egy új ismeretségnek örülnék a leginkább. Smile
Ahogyan fentebb írtam sokszor csupán csak belépni, vagy üzenetet írni van lehetőségem, reagolni kicsit ritkásabban még egy ideig. Szóval kérem csak olyan keressen akinek ez nem jelent problémát.  

Colors of Seattle
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   Kedd. Jún. 20, 2017 12:41 pm
Alexia Rains
Igazságügy - Nyomozó

Kor : 28

Sziasztok!
Szeretnék, kapcsolatokat találni. Jöhet munkatárs, szerelem, vagy csak rövid kapcsolatok, barátok és bármi egyéb.
Tudni kell a karakteremről, hogy eléggé kemény szívű és lelkű nő. Nehezen fogad el bárkit is. Nagyon sok rossz dolog történt vele ami megkeményítette a szívét. Eléggé szabad szájú és nem gondolkodik  mielőtt beszélne. Szóval csak olyanok jöjjenek akik elviselik ha néha bántóan beszélnek velük. Vagy esetleg  olyan aki képes előhozni belőle a mélyen lapuló jót.
Nem rég vesztette el barátját egy csúnya balesetben és úgy gondolja soha többé nem lesz szerelmes. Ha tehát erre a titulusra pályázol kösd fel a gatyádat, légy igazi férfi, hódítónak kell lenned.
Nem igen barátkozik senkivel sem, csak a munkájának él. Nehéz közel férkőzni hozzá. Nincsenek még barátai, még csak olyanok se akikkel ritkán találkozik. Ha barátja akarsz lenni gürcölnöd kell, hogy elérd és elnyerd a bizalmát.
Ezenkívül jöhet bárki más is.
Ha nem ijesztettem el senkit sem akkor nyugodtan jelezze jelentkezési, játszani való szándékát PÜ-ben.
TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   
Sponsored content

Kapcsolatkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kapcsolatkereső